Sertifika Törenimiz Büyük Bir Coşkuyla Gerçekleşti

İSTKA tarafından desteklenen “Beyoğlu’nda Kadının İş Gücüne Katılımına Bir Adım Daha Projesi”  kapsamında 25 Mayıs 2016 Çarşamba günü saat 14.00’da Beyoğlu Belediyesi Gençlik Merkezinde sertifika töreni düzenlendi. Tören, Beyoğlu Kaymakamı Osman EKŞİ, Beyoğlu Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü ve Proje Yürütücüsü İkbal ORUNDAŞ, Beyoğlu İŞKUR Müdürü Zeynep KIRATLI, Türk Üniversiteli Kadınlar Birliği Başkanı Gülbin TARIM, Beyoğlu’ndaki mahalle muhtarları ve eğitimlerini başarıyla tamamlayan kursiyerlerimizin katılımıyla gerçekleştirildi.

Beyoğlu Kaymakamı Osman EKŞİ, projenin oldukça başarılı olduğunu, diğer projeler için model teşkil edeceğini belirtti.

Beyoğlu Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü ve Proje Yürütücüsü İkbal ORUNDAŞ, projenin başlangıçtan itibaren genel bir profilini çizerek beklenenin üzerinde katılım olduğunu söyledi. Projeye büyük emek harcandığını ve emeklerin meyvelerinin alındığını ifade etti.

Beyoğlu İŞKUR Müdürü Zeynep KIRATLI, iştirakçi olarak projeye güvenlerinin en baştan beri tam olduğunu ve ortaya çıkan güzel tablodan oldukça memnun olduklarını söyledi.

Türk Üniversiteli Kadınlar Birliği Başkanı Gülbin TARIM, projeyi desteklediklerini ve her türlü yardıma hazır olduklarını belirtti.

Sahneye davet edilen kursiyer temsilcileri, projenin kendilerine kattıklarını anlatarak proje iştirakçilerine, destekçilerine ve ekibine teşekkürlerini sundular.

Programda Kasımpaşa Çok Programlı Anadolu Lisesi Müzik Öğretmeni Alaattin KARATEPE, öğrencilerinden oluşan orkestrayla birlikte müzik dinletisi sundu.

Programın sonunda kursiyerler başarılarını kep atarak kutladılar.

Verilen kokteylin ardından fotoğraf çekimi gerçekleştirilerek programa son verildi. 

 

                       

Tarih : 26.5.2016
Yorum Yaz
Ad-Soyad:
E-Mail :
Mesaj:
En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.
Güvenlik:
Yorumlar
Henüz yorum yapılmadı.